Gündem

LG G Flex 2 için reklam yayınlandı

By

on

2015’in ilk günlerinde gerçekleştirilen CES 2015 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan belki de tek kalburüstü telefon olarak nitelendirebileceğimiz LG G Flex 2 için bugün YouTube’daki LG Mobile Global hesabından bir reklam videosu yayınlandı. Selefinden daha bütün ve şık tasarımı ile güçlü donanımı bir araya getiren LG G Flex 2, daha da eğilerek karşımıza çıkmış, kimileri tarafından çok beğenilirken, kimileri tarafından da eleştirilere maruz kalmıştı.

LG’nin bu yeni G Flex 2’den çok umutlu olduğu ise sır değil. Şirket ilk G Flex’e oranla ciddi iyileştirmeler yapmış durumda. Reklamda da bu amaçla G Flex 2’nin öne çıkan özelliklerine bir bir değiniliyor. Önce doğal olarak kavisli ekranına vurgu yapılan telefonun, bu ekranı sayesinde daha iyi bir tutuş ve kullanım sağladığı ile yine ekran sayesinde daha iyi bir görüş açısı sunduğu vurgulanıyor. Ardından telefonun arka kapağında bulunan kendi kendini iyileştirme özelliği için, G Flex 2’yi üç adet kristal çiziyor ve kapak 10 saniye içerisinde eski halini alıyor. Hareketli kamerasındaki OIS+ görüntü sabitleme özelliği ile lazer oto-fokus özellikleri de videoda LG’nin tüketiciye göstermek istediği içerik arasında yer alıyor. Ardından Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, telefonun çoklu görevlerdeki başarısı ve 3000 mAh değerindeki yine kavisli bataryası gösterilerek reklam sona eriyor.

Tüm özelliklerini buradaki haberimizden okuyabileceğiniz LG G Flex 2, Android 5.0 Lollipop ile satışa çıkacak. İlk olarak ay sonunda Güney Kore’de tüketiciyle buluşacak  olan telefon, ardından dünyanın farklı bölgelerine gönderilmeye başlanacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir