Gündem

Lenovo Yoga 3 Pro tanıtıldı

By

on

Lenovo, 9 Ekim akşamı düzenlediği etkinlik ile iki yeni tablet ve bir de Ultrabook tanıttı. Çin merkezli markanın iki yeni Yoga tableti oldukça ilginç özellikler barındırırken, yeni dönüştürülebilir Yoga 3 Pro Ultrabook da tüketiciyi memnun edecek gibi görünüyor.
13 inçlik yeni Ultrabook, Lenovo’nun mevcut dönüştürülebilir laptop serisine 3200 x 1800 piksel çözünürlüğe sahip QHD+ ekranıyla dahil oluyor. 12.8 mm kalınlığında ve 1.19 kg ağırlığında olan Yoga 3 Pro’nun gayet hafif ve ince sayılabileceğini söyleyebiliriz. Ek olarak bilgisayar, şimdiye kadar pek fazla cihazda görme imkanı bulamadığımız son model Intel Core M serisi işlemci ile satışa çıkacak. 8 GB DDR3 RAM ve 256 GB SSD ile birlikte gelen Yoga 3 Pro, 802.11 ac Wi-Fi destekliyor. Yoga 3 Pro’nun pil ömrünün ise 9 saat olduğu belirtiliyor.

yoga-3-pro-hinge2-100476606-orig

Dokunmatik ekranı farklı modlarda kullanılabilen Yoga 3 Pro’nun dikkat çeken kısmı ise, ekranın dönmesini sağlayan oldukça parlak ve sağlam menteşe oldu. Lenovo, menteşenin tasarımı sayesinde mühendislerin bilgisayarı önceki yıl çıkan modele göre daha da ince ve hafif yapma imkanı bulduğunu belirtiyor.

Yoga 3 Pro, muhteşem özellikleri, kaliteli ekranı ve şık tasarımıyla birlikte ucuza mal olmuyor. 1349 dolardan satışa çıkacak bilgisayar, Turuncu, Gümüş ve Altın renk seçenekleriyle Ekim sonunda raflardaki yerini alacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir