Gündem

Kurum içi iletişim sorunlarına NameScroll çözümü

By

on

Tüm kurumların, girişimlerin, yeni yapılanmaların, kısaca insanların iletişim hâlinde olması gereken tüm iş kollarının kilit iletişim ihtiyaçları bulunuyor. Kurumsal ve kurum içi iletişim de yıllardan beri e-posta üzerinden devam ettiriliyor. CC’ler, BCC’ler, uzadıkça uzayan e-postalar derken çözüm odaklı olması gereken iletişim, kurumlar için büyük bir sorun hâlini alabiliyor.

İlk olarak Tekir.com uygulamasıyla tanıdığımız, Cavme Group bünyesinde çalışmalarını sürdüren Komote Teknoloji de, bu iletişim sorunlarına yeni uygulaması NameScroll ile çözüm bulmayı amaçlıyor. Çalışanların iletişim bilgilerine ulaşamama, müşteri ve tedarikçileri içine alan bir merkezi rehberin bulunmaması gibi birçok yöneticiyi zor duruma sokan ve her anlamda zaman kaybettiren süreçte yardımcı olmak amacıyla çıkarılan NameScroll için kurumsal rehber uygulaması demek yerinde olacaktır. Bu rehber yönetimini anlık mesajlaşma, harita kullanımı, rehber paylaşımı, aktivite yönetimi gibi çeşitli alanlara da aktaran uygulama, iletişim sorunlarına kesin bir çözüm getirirken, zaman tasarrufu açısından da önemli bir fayda sağlıyor.

Namescroll-özellikler

NameScroll ile bir rehberde bulunan çalışanlar anlık mesajlaşma özelliği ile sürekli diyalog hâlinde kalabilirken, gerekli durumlarda üstlerine rapor da iletebiliyor. Uygulama ayrıca, çalışanlara tüm raporlarını mobilden yazma ve yöneticilerine ulaştırma imkânı sunuyor. Yazılımın, yönetici tarafında ise “push notification” denilen bildirim gönderme sistemi ile şirket duyurularını tek tıkla tüm kişilere ulaştırma gibi özellikler yer alıyor.

İki senelik bir çalışmanın ürünü olan NameScroll, hâli hazırda İstanbul Ticaret Odası ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark gibi 10 kuruluş tarafından aktif olarak kullanılırken, toplamda 2500 mobil kullanıcıya da ulaşmış durumda. Kullanıcı profili olarak orta ölçekli kurumları ve STK’ları hedefleyen uygulamanın yazılımı, Komote Teknoloji tarafından güncellenmeye devam ediyor. Şu an için Başlangıç, Orta Ölçekli ve Büyük Ölçekli olmak üzere üç farklı pakete sahip olan NameScroll’u bir ay ücretsiz denemek mümkün olsa da sonrasında fiyatlar 129 dolar ile 549 dolar arasında değişiyor.

NameScroll’u bilgisayarınıza, iOS veya Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir