Gündem

Iron Man’li Galaxy S6 edge geliyor

By

on

Marvel’in en başarılı kahramanlarından altısını bir araya getiren ve kısa zaman önce vizyona giren Avengers: Age of Ultron filmi ile Samsung’un birlikteliği devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde S6 edge ile Samsung Gear VR kullanan Yenilmezler reklam serisini başlatan Samsung, şimdi de Iron Man özel edisyon Galaxy S6 edge çıkaracak. Sınırlı sayıda çıkacak olan model, Samsung’un resmi Twitter hesabından duyuruldu ve anladığımız kadarıyla Avengers’daki diğer kahramanları kapsamıyor.

Samsung ile Marvel’in ortaklığı ise çok daha öncesine uzanıyor. Galaxy Note 4 çıktığında da ilk Avengers filmi ile denk gelmiş ve telefon için özel Avengers kapakları çıkmıştı. Kısa zaman önce de Samsung, Galaxy S serisindeki TouchWiz arayüzü için Avengers temaları çıkarmıştı.

Yeni Galaxy S6 edge edisyonu ise bu ortaklığı bambaşka bir boyuta taşıyor. Tamamen Iron Man’e özel bir model çıkması, Samsung ile Marvel’in bu konu üzerine eğileceğini gösterirken, üreticinin yalnızca Iron Man ile kendini sınırlamamasını da diliyoruz.

Iron Man edisyon Galaxy S6 edge’in fiyatı, resmi fotoğrafları ve ulaşılabilirliğine dair henüz herhangi bir bilgi yok. Yine de sınırlı sayıda çıkacağına emin olabiliriz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir