Gündem

Iron Man’li Galaxy S6 edge çıktı

By

on

Geçtiğimiz haftadan itibaren Samsung’un sürekli reklamını yaptığı, azar azar gösterdiği özel Iron Man’li Galaxy S6 edge, bugün resmen duyuruldu. Hâli hazırda tüm dünyada sinemalarda olan Avengers: Age of Ultron filminin yapımcısı Marvel ile Samsung’un ortaklığı, bu yeni telefon ile daha önce görülmemiş bir boyuta ulaştı. Geçtiğimiz Cuma günü Samsung’un Facebook hesabından yapılan son duyuru ile telefonun bu hafta içerisinde çıkacağı söylenmişti.

Sınırlı sayıda piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy S6 edge Iron Man Edition, bildiğimiz Galaxy S6 edge ile tamamen aynı özelliklere sahip ancak depolama alanında 64 GB harici bir seçenek bulunmuyor. Telefonun ön ve arka yüzünde Iron Man kırmızısı göze çarparken, metal çerçevede de altın rengi süper kahraman efektini telefona iyice yansıtabiliyor. Avengers teması yüklü olarak gelen Iron Man Edition Galaxy S6 edge, yine sınırlı sayıda olacak Avengers kutusundan çıkacak. Ek olarak kutuda reaktör temalı bir de kablosuz şarj cihazı ile koruyucu kap yer alacak.

Daha önce hiç görülmemiş bir kampanyaya imza atan ve oldukça ilgimizi çeken Samsung Galaxy S6 edge Iron Man Edition, 27 Mayıs’tan itibaren Güney Kore’de satışa çıkacak ve Kore’yi Haziran ayında Çin ile Hong Kong takip edecek. Telefonun diğer ülkelere ne zaman geleceği veya gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir