Gündem

iPhone 6’nın arka kapağı görüntülendi

By

on

Lansman tarihine haftalar kalan iPhone 6 için heyecan gittikçe artıyor. Şu ana kadar çok sayıda fotoğraf görmemize rağmen, hiçbirinin doğruluğuna kesin olarak inanamamakla birlikte bekleyişimizi sürdürdük. Ancak bugün paylaşılan bir fotoğraf durumu değiştirebilir.

Daha önceleri iPhone 5S ve iPad Air için paylaştığı fotoğraflar doğru çıkan Avustralyalı Sonny Dickson, bugün iPhone 6’ya ait olduğunu iddia ettiği yeni fotoğraflar paylaştı. Elbette sızdırdığı bazı fotoğrafların sahte tasarımlar olduğu da ortaya çıkmıştı ancak teknoloji dünyasında sızıntılar söz konusu olduğunda Dickson’ın güvenilir bir isim olduğunu söyleyebiliriz. Bu son tweet ile birlikte iPhone 6’nın sızan görsellere oldukça yakın bir görüntüsü olacağını söylemek artık zor değil.

İlk fotoğraf metal kasaya sahip iPhone 6’nın tüm arka kapağını gösteriyor. Alışık olduğumuz sade Apple tasarımı ile birlikte sağlam bir izlenim verdiğini söyleyebiliriz. 2. fotoğrafta ise kamera ve flaş yakından görüntülenmiş durumda. Şimdiye kadar gördüğümüz tüm fotoğraflar içerisinde doğru olma ihtimali en yüksek olan görsellerin de bunlar olduğunu tekrar vurgulayalım.

Recommended for you

1 Comment

  1. misafir

    Ağustos 12, 2014 at 4:33 pm

    bu şekilde olursa hayal kırıklığı olacak. samsung’dan farkı kalmamış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir