Gündem

iPhone 6 bugün tanıtılacak

By

on

Aylardır herkesin merakla beklediği, birçok insan için yılın en büyük teknolojik etkinliği bu akşam gerçekleşecek ve iPhone 6 resmen gün yüzüne çıkacak. Önce ayrı ayrı parçaları, sonra kapakları, ekranı, sahteleri, gerçekleri ve son hafta da videoları derken çok kez görüntüleri ve özellikleri sızan akıllı telefon için artık dedikoduların bir önemi kalmadı. Yalnızca saatler içerisinde iPhone 6’ya dair tüm bilgileri ilk elden almış olacağız.

Apple’ın biraz da Steve Jobs’ın “tek el ile kullanılabilen telefon” stratejisine ters düşme pahasına da olsa günümüzün normlarına ayak uydurmak için ekran boyutunu büyüttüğü iPhone 6’dan beklentisi büyük. Dedikodulara göre 4.7 inçlik telefona ek olarak bir de 5.5 inçlik bir iPhone piyasaya çıkacak ve Samsung’un Galaxy Note serisine rakip olacak. Yine de şimdiye kadar aldığımız dedikoduların hepsi 4.7 inçlik telefona yönelik olduğu için, 5.5 inçlik iPhone’un bu akşam tanıtılıp tanıtılmayacağı bilinmiyor. Emin olduğumuz tek şey, akşam 4.7 inçlik bir iPhone 6’nın tanıtılacağı ile ile iOS 8 güncellemesinin tüm Apple kullanıcılarına açılması.

iPhone 6’nın tüm özellikleri, fiyat bilgisi, diğer telefonlarla karşılaştırmaları ve incelemesi de en kısa sürede PC World Türkiye’de olacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir