Gündem

Instagram güncellendi, kişi bildirimleri geldi

By

on

Instagram, bugün itibariyle Android uygulamasını güncelleyerek uzun zamandır beklenen ve istenen özellikleri kullanıcısına sundu. iOS sürümü de birkaç gün içerisinde güncellenecek olan uygulamada artık iki yeni görüntü düzenleme aracı ile bir de bildirim seçeneği bulunuyor.

insta

Renklendirme ve soldurma seçenekleri gelen Instagram’da artık mevcut filtrelere bağımlılık daha da azalıyor. Sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mor, mavi, cyan veya yeşil renklerinden birini seçerek fotoğraflarınıza farklı bir renk katabiliyorsunuz. Tam tersi şekilde de soldurma ile fotoğrafınızdaki renkleri yumuşatarak görüntüye sakin bir tını vermeniz mümkün. Renklendirma aracını kullanırken ölçüt ayarı yapılamazken, soldurma için yapılabildiğini de ekleyelim.

Son olarak, en yeni güncelleme ile birlikte kişiye özel bildirim alma seçeneği de Instagram’a geldi. Böylece belirlediğiniz kişiler yeni bir fotoğraf yüklediğinde direkt olarak bildirim alabileceksiniz. Twitter ve Facebook kadar anlık olmayan Instagram’ın bu bildirimlerle birlikte daha da canlanacağını düşünüyoruz.

Yeniden belirtelim, Instagram’ın yeni sürümü Android için yayınlandı ancak iOS kullanıcılarının birkaç gün daha beklemesi gerekiyor.

Recommended for you

2 Comments

  1. cansu

    Nisan 26, 2015 at 2:57 pm

    Benim facebook hesabim olmadigim halde instagramima “facebook arkadasiniz ayse erkan instagrama katildi” seklinde bildirim geldi bu nasil oluyor bilgisi olan var mi?

  2. Merve

    Ocak 27, 2018 at 7:08 pm

    Mrb arkadaslar bir arkadaşımın Instagram hesap ve sifresini biliyorum eger giris yaptigim zaman karsidaki kişiye bildirim gidiyor mu lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir