Gündem

HTC One M9’un yeni görüntüleri sızdı

By

on

Resmen duyurulmasına yaklaşık 1 ay gibi bir süre olan HTC’nin yeni amiral gemisi modeli One M9’dan yeni görseller sızdı. Daha önce büyük ağabeyi M9 Plus ile birlikte fotoğrafını görme imkanı bulduğumuz One M9, bu sefer sıklıkla yeni cihazlara ait görüntüler sızdıran nowhereelse.fr sitesi tarafından görüntülendi. Yeni görseller, Tayvanlı şirketin üretim hattından geliyor ve yeni telefonun altın rengi modelinin kamerası ile arka kapağını rahat bir şekilde görmemizi sağlıyor.

Ocak ayının ortalarında da yine One M9’un fotoğraflarını paylaşan Fransız menşeli sitenin yeni görselleri, daha önce duyduğumuz dedikodularla ve önceki fotoğraflarla örtüşüyor. 20.7 MP olacağı söylenen arka kameranın kapladığı büyük alan yeni fotoğraflarda da görünebiliyor. Ek olarak yeni fotoğraflarla birlikte telefonun metal kasasının içi de görünüyor. Son fotoğrafta göreceğiniz gri alanlar, telefonun kablosuz antenleri olarak karşımıza çıkıyor.

Önceki gün de Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S6’nın metal kasasına ait fotoğrafları paylaşan Nowhereelse.fr’nin daha önce sızdırdığı One M9 fotoğrafları ile Phandroid sitesinin sızdırdığı görselleri aşağıda görebilirsiniz:

1 Mart günü Mobil Dünya Kongresi kapsamında Barcelona’da tanıtılacak olan One M9’un Snapdragon 810 yonga seti ve 3 GB RAM barındırması bekleniyor. Üstte de belirttiğimiz gibi, arka kamerası 20.7 MP olarak karşımıza çıkacak HTC One M9’un ön kamerası da 4 MP UltraPixel özelliğiyle telefondaki yerini alacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir