Gündem

HTC One M9, 2800 TL’den ön siparişe açıldı

By

on

Artık iyice kesinleşti. Yeni amiral gemisi akıllı telefonların hepsi can yakıyor. Mart sonu itibariyle Türkiye de dâhil olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde satışa çıkacak olan HTC’nin yeni gözdesi One M9, Turkcell’de 2800 TL’den ön siparişe açıldı. 25 Mart tarihine kadar Turkcell üzerinden ön sipariş veren kullanıcılara, 300 TL değerinde bir de hediye çeki veriliyor.

Turkcell haricindeki operatörler veya zincir teknoloji mağazalarından HTC One M9 konusunda bir hareket görmesek de, fiyatın aynı olacağını söyleyebiliriz. Yükselen döviz ve tüm dünyada artan telefon fiyatlarının ülkemize bu denli yansıması ise gerçekten üzücü.

HTC’nin yeni amiral gemisi telefonu One M9, 1080 x 1920 piksel çözünürlüğe sahip 5 inçlik Super LCD 3 ekran ile geliyor. 64-bit sekiz çekirdekli 2 GHz Snapdragon 810 işlemcisini 3 GB RAM destekliyor. Telefonda 2840 mAh batarya ve 20 MP kamera yer alıyor. Ön kısımda ise HTC One (M7) ve HTC One (M8) modellerinin arka kısmında kullanılan 4 MP Ultrapixel kamera yer alıyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir