Gündem

Google Play’de PayPal ile ödeme seçeneği Türkiye’ye geldi

By

on

Dünya ödeme sistemleri lideri PayPal, işbirliği yaptığı markalara sürekli yenilerini eklemeye devam ediyor. PayPal şimdi de Google Play ile işbirliğine gitti. Google tarafından geliştirilen, Android işletim sistemi kullananlar için uygulamalar ve dijital içerikler sunan Google Play’in ödeme seçenekleri arasına PayPal da katıldı. Bu işbirliğinin Türkiye’deki kullanıcıların da hizmetine sunulmasının ardından, PayPal’dan bir iyi haber daha geldi. Mayıs ayı boyunca Google Play alışverişleri PayPal Nakit Kart sahiplerine yüzde 50 indirimli olarak gerçekleştirilecek.

Google Play üzerinden elektronik kitap, uygulama, müzik, oyun ve daha birçok içeriği indirmek isteyen Türkiye’deki kullanıcılar bundan böyle ödemelerini PayPal güvencesiyle gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar, hem hızlı hem de kolay bir şekilde, yalnızca e-posta adresleri ve şifrelerini kullanarak PayPal hesaplarıyla ödeme yapabilecek.

PayPal Nakit Kart ise, Migros, Teknosa, D&R ve PTT gibi noktalarda satılıyor. Ayrıca online başvuru ile ücretsiz olarak sipariş edilebilen kart, 4 TL’lik kurye masrafı karşılığında alınabiliyor. PayPal Nakit Kart kullanıcıları, TEB ATM’lerinde para yükleme, bakiye görüntüleme ve para çekme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor. Ek olarak PayPal Nakit Kart için aylık sabit ücret alınmıyor. PayPal’ın, TEB, MasterCard ve Ininal işbirliğiyle Türkiye’de geçen yıl hizmete sunduğu Nakit Kart’la ayrıca tüm bankaların ATM’lerinde ve Migros şubelerinde işlem yapılabiliyor.

Google Play’de PayPal ödeme seçeneğinin gelmesi kullanıcı bazında büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

Recommended for you

0 Comments

  1. emre

    Mayıs 18, 2015 at 10:20 am

    hala ödeme butonu görünmüyor ama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir