Gündem

Google Earth Pro ücretsiz oldu

By

on

Google Earth’ün profesyonel kullanım için sunulan ve yıllık 399 dolar gibi bir ücreti olan Pro hizmeti, bugünden itibaren ücretsiz oldu. Tüm dünyanın uydu çekimleri ile sokak görüntülerine ve bazı binaların 3 boyutlu görsellerine ulaşabileceğiniz Google Earth Pro ile birlikte kullanıcılara gelişmiş araçlar da sunuluyor. Bu araçlar ile binaların 3 boyutlu ölçümleri yapılabiliyor, sunumlar veya raporlar için yüksek çözünürlüklü baskı alınabiliyor ve dünya üzerinde gezerken HD kalitesinde video çekilebiliyor. Önceden 400 dolar olan bu hizmet de artık hiçbir ücret ödemeden kullanılabiliyor.

Google, duyuruyu kendi blogundan yaptı: “Bugünden itibaren, çok daha fazla insanın Google Earth Pro ile gelişmiş özelliklere sahip olabilmesi için hizmeti ücretsiz yapıyoruz. Earth Pro ile neler yapabileceğinizi görmek veya sadece dünyanın üzerinde gezerek eğlenmek için ücretsiz ürün anahtarınızı alın ve Earth Pro’yu indirin. Mevcut kullanıcıların ürün anahtarları ise geçerliliğini sürdürecek.”

Google Earth Pro’nun normal sürümle arasındaki farkları öğrenmek ve ne gibi avantajlar sunduğunu görmek için Google destek sayfasına bakabilirsiniz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir