Gündem

Galaxy S6 edge’in en iyi özelliklerini 60 saniyede izleyin

By

on

Samsung, bugün Galaxy S6 edge’in en iyi özelliklerini 60 saniyede anlatan bir video yayınladı. Dünyanın ilk iki taraftan kavisli ekranı sayesinde kullanılabilen People Edge, Edge Lightning, Night Clock, Information Stream gibi özelliklerin yanında telefonun kameraları ve Samsung telefonlarda ilk kez karşılaştığımız kablosuz şarj özelliği ile hızlı şarj imkanı da öne çıkarılıyor.

60 saniye içerisinde tüm bunlar nasıl anlatılıyor derseniz, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Video İngilizce olduğu için, anlatılanları size kısaca özetleyelim. Öncelikle tamamen metal ve cam malzemelerden üretildiği belirtilen Galaxy S6 edge, Samsung’un tamamen yeniden yarattığı bir cihaz olarak tanıtılıyor. Dünyanın ilk çift taraflı kavisli ekrana sahip olduğu söylenen telefondaki People Edge özelliği ile favori kişilerinize kolay ulaşım sağlandığı gösterilirken, kişilere renk atadığınız için de telefon ters bir şekilde dururken bile arayanın kim olduğunu anlayabildiğiniz belirtiliyor. Edge Lightning özelliğinden sonra gece saati öne çıkarılan S6 edge’in hava durumu gibi bilgileri sunduğu Information Stream’i tanıtılıyor. Ardından Samsung’un şimdiye kadar çıkardığı akıllı telefonlar içerisinde en iyi kameraya sahip olduğu söylenen cihazın hızlı fotoğraf çekme imkanı paylaşılıyor. Son olarak da 10 dakikalık şarj ile 4 saatlik kullanım imkanı sağlayan hızlı şarj özelliği ve kablosuz şarj olanağı sunuluyor.

Elbette Galaxy S6 ve S6 edge’in çok daha fazla sayıda özelliği bulunuyor ancak Samsung, 1 dakikaya bunları sığdırabilmiş.

Recommended for you

1 Comment

  1. serdar

    Ekim 16, 2015 at 3:26 pm

    samsun kullanmayın kullandırtmayın. s6 edge aldım yaklaşık 1 buçuk ay önce. 2 kez servise gitti. 1 cisinde kamera kaydı yapmıyordu uygulama yüklemiyordu. 2 cisinde telefonun cevap tuşu çalışmıyor cevapsız aramalara geri dönmek zorunda kalıyordum ki sonraki aramalarımda ses gelmiyor gitmiyordu. ve uygulamalar açılmadan çıkış yapıyordu. ben bu rezil samsunga dünya para vericem sonra daha yolun başında servise göndereceğim sonra bana kullanmam için bir cihaz bile teklif edilmeyecek ne halin varsa gör denilecek sonra da samsung övülecek. rezilsiniz. siz dünyanın er berbat firmalarındansınız. iphone nun tırnağı olamazsınız. o cihazı genel müdürlüğünüze geri göndereceğim. faturasıyla da tüketi haklarına gideceğim. samsung kullanmayın arkadaşlar. bunların merdiven altı dolandırıcılardan farkı yok. gidin özelliksiz telefon kullanın ama bu rezil firmayı kullanmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir