Gündem

Galaxy Note 5 ve S6 edge+’ın fotoğrafları sızdı

By

on

Önceki yıllarda edindiğimiz tecrübelere güvenecek olursak, yakında çıkacak telefonlara dair dedikodular arttıkça, cihazların gerçek fotoğraflarının da gün yüzüne çıkacağını söyleyebiliriz. Bu sefer de uzun süredir dedikodularını duyduğumuz Samsung’un yeni Galaxy Note 5 modeli ile doğruluğu hakkında hâlen şüpheler olan S6 edge+ kameraların karşısına geçti. Fotoğraflara baktığımızda ise iki cihazın da gerçekliği biraz korkutucu düzeyde.

Galazxy S6edge+, Mart ayında gördüğümüz küçük kardeşiyle neredeyse tamamen aynı tasarıma sahip. Telefonun kenarlarındaki kıvrımlarda çok hafif bir fark dışında cihaz tamamen aynı şekilde görünüyor. Telefonun özelliklerinin de paylaşıldığı görselde, S6 edge+’ın Android 5.1.1 Lollipop ile kutudan çıkacağını görüyoruz.

Galaxy Note 5 ise beklediğimiz tasarıma sahip ancak o da birkaç küçük değişiklik gösteriyor. Ahizenin solundaki sensör düzenlemeleri, daha önceki taslak resimleriyle uyum gösteriyor. Telefonun kenarlıkları da ciddi şekilde ince bir yapıya sahip.

Daha önceki dedikodular ışığında iki modelin de 13 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyor. Yine de şu an için net bir tarih söz konusu değil.

Recommended for you

0 Comments

  1. Lütfi Arman

    Ağustos 29, 2015 at 8:25 am

    Haber başlığında “Galaxy Note 5 ve S6 edge+‘ın foto rafları” yazmışsınız. Doğrusu “fotoğrafları” olacak.
    Yayınlarınız çocuk ve gençler tarafından okunuyor. Dil bilgisi ve imla kurallarına dikkat..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir