Gündem

Galaxy Note 3’te Android Lollipop böyle görünecek

By

on

Daha erken saatlerde, HTC One (M8) için Android 5.0 Lollipop’un nasıl görüneceğine dair sızıntıları yayınlamıştık, şimdi de Galaxy Note 3’ten görüntüler geldi.

Galaxy S5 için daha önce iki farklı Lollipop sızıntısını gördüğümüz Samsung’un, bu sefer daha önceleri güncellemeyi alıp almayacağı tartışılan Note 3 phablet’i için ekran görüntüleri geldi. Note 3’ün Android Lollipop’a kavuşacağı kesinleşirken, ekran görüntüleri de Samsung’un TouchWiz arayüzünde yeni işletim sisteminin nasıl görüneceğine dair bilgi verdi.

Lollipop güncellemesiyle birlikte, Samsung Hızlı Ayarlar’ı ilk olarak S5’te gördüğümüz şekilde Note 3’e de getiriyor. Onun haricinde, ekran görüntülerindeki tasarım Lollipop’un ilk resimleri ile Samsung’un TouchWiz arayüzünün birbirine girmiş hali gibi görünüyor.

note 3 lollipop

Ayarlar uygulaması, önceki halinden oldukça farklı. Açık renk teması ile Google’ın Lollipop tanıtımında gösterdiği Ayarlar menüsü gibi görünüyor ama aslında pek de benzemiyor. Note 3 görüntülerine göre Samsung’un, Google’dan gelen her şeyi az da olsa değiştirmeden duramadığını görüyoruz. En basitinden saf Android Lollipop’ta gördüğümüz yeşil renk, mavi ile değiştirilmiş. Samsung küçük küçük oynamalarla her yere imzasını atmış.

Yine de yeni animasyonların korunduğu da sızan haberle birlikte söylenenler arasında, yeni animasyonların öncekilerden daha canlı olduğu da ekleniyor.

Sızıntılar da başladığına göre, Samsung’un Note 3 için Android Lollipop güncellemesini ciddi şekilde önemsediğini söyleyebiliriz. Şimdi yalnızca güncellemeyi beklemek kaldı.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir