Gündem

Ekim ayı PS Plus oyunları belli oldu

By

on

PlayStation’ın ücretli ağı PS Plus’a abone olanlar, ekim ayında Resident Evil HD ve Transformers: Devastation’a ücretsiz sahip olacak.

Sony PlayStation Plus adını verdiği ücretli sistem ile PlayStation 4 oyuncularının online olarak çok oyunculu deneyimlerine katılmasına müsade ediyor hem de her ay ücretsiz oyunlar yayınlıyor. Ekim ayında PS4 için yayınlanacak ücretsiz oyunlar ise Resident Evil HD ve Transformers: Devastation olarak belirlendi.

Resident Evil serisinin 20. yılı onuruna, her şeyin başladığı ilk öykünün HD olarak yenilenmiş görseller eşliğinde tecrübe edilmesini sağlayan bu yapım, ayrıca oyun dünyasına PlayStation 2 veya daha sonraki bir nesilde adım atıp orijinal Resident Evil’ı kaçırmış olanlara da ilginç bir deneyim sunuyor.

Orijinal Transformers çizgi filmindeki seslendirme sanatçılarının desteğiyle hazırlanan Transformers: Devastation ise Platinum Games’in klasikleşmiş dövüş tarzını sunuyor. Sony PS Plus ağındaki PlayStation 3 aboneleri bu ay Mad Riders ve From Dust’a sahip olma şansı yakalarken; el konsolu PS Vita ile oynayanlar ise Code: Realize – Guardian of Rebirth- ve Actual Sunlight‘ı ücretsiz indirebilecekler.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir