Gündem

Avea ve Samsung ortaklığıyla üretilen Galaxy Grand 2 çıktı

By

on

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle farklı alanlarda stratejik ortaklıklar yaparak pazardaki rekabet gücünü artıran Avea, dünyanın akıllı telefon devi Samsung ile işbirliğine giderek Avea müşterilerine özel yeni bir modeli hayata geçirdi. Yazılımın yanı sıra donanım olarak da Avea müşterilerinin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda özelleştirilen Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi, akıllı telefona uygun fiyatla sahip olmak isteyen Avea müşterilerini hedefliyor.

Avea ve Samsung işbirliği için bir araya gelen Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk ve Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi’nin tanıtımını gerçekleştirdi.

5,25 inçlik HD çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi, 1,2 GHz dört çekirdekli işlemci ve Android Jelly Bean işletim sistemiyle tüketiciye sunuluyor. 2600 mAh uzun bataryasıyla bir günü tamamlayan telefon, 3G ve 4G bağlantılarını da destekliyor. Cihazda ayrıca Avea tema ve Avea ön yüklü uygulamalar da yer alıyor.

Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi, 819 TL’lik peşin veya avantajlı kampanya fiyatları ile sadece Avea bayilerinde satışa sunuluyor. Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi’ni alanlara ayrıca 3 ay boyunca Tivibu Cep Avea kullanım paketi, AveaMüzik’den Müzik Çalar Maxi Paketi ve Avea Ringa servisi ile 6 ay boyunca Avea Lig servisi hediye ediliyor.

Avea olarak alanında en iyi markalarla kurdukları işbirliklerine büyük önem verdiklerini söyleyen Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi modelini bu anlayışın parlak bir ürünü olarak değerlendirdi.

galaxy grand 2

Ertürk, şunları söyledi: “Avea olarak dünyanın lider markalarıyla kurduğumuz işbirlikleri; verdiğimiz hizmetler ve ürün yelpazemiz için büyük önem taşıyor. Akıllı telefon kullanımındaki sektör liderliğimizi, müşterilerimize sunduğumuz geniş akıllı cihaz portföyü, kendi markalı cihazlarımız ve yaptığımız öncü marka işbirlikleri ile devam ettiriyoruz. Akıllı telefon satışında dünya lideri Samsung ile yaptığımız işbirliği da bunun güzel bir örneğini oluşturuyor. Avea’nın Türkiye’deki tüketicilerin nabzını tutarak önceliklendirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda donanımı ve yazılımı Samsung tarafından Avea müşterileri için özelleştirilen Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi, akıllı bir telefona erişilebilir bir fiyatla sahip olmak isteyenler için öncelikli tercihler arasında yer alacak. İyi bir akıllı telefon sahibi olmak isteyenleri bu özel fırsattan yararlanmaya davet ediyoruz.” dedi.

Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi ile ilgili şöyle konuştu: “Tüketicilerimizin istek ve beklentileri, Samsung teknolojisinin odak noktasını oluşturuyor. Samsung Electronics olarak onları en iyi şekilde anlamaya ve yaşamlarına değer katacak en uygun çözümleri sunmaya büyük önem veriyoruz. Amacımız; tüketicilerimizin en iyi teknolojiye, en elverişli koşullarda ulaşabilmelerini sağlamak. Avea ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği de bu amaca hizmet ederek, Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi’ni tüketicilerle buluşturmamıza olanak sağlıyor. Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi ile Avealılar, üstün akıllı telefon deneyiminin ötesinde, zengin bir içerik dünyasını da deneyimlemiş olacaklar. Bu özel serinin, kısa sürede tüm tüketicilerin beğenisini toplayacağına inanıyoruz.”

Recommended for you

4 Comments

 1. uğur okan bnizik

  Şubat 19, 2015 at 10:36 am

  sorunlu bir tlfkn sakın almayın iki adet aldım ikiside problemli. Şarj ediyorum olmadı gösteriyor bir kapayım açıyorum %100 gösteriyor. Sonra şarj takır takır düşüyor daha sonra şarja takmadan tekrar açıp kapatıyorum gene %100 gösteriyor. Gidin norma galaxy grand 2 alın paranıza yazık

 2. sinem

  Şubat 25, 2015 at 12:35 pm

  Çok memnunum herkese öneririm

 3. ayhan

  Mayıs 2, 2015 at 10:27 pm

  1 hafta oldu alalı çok memnunum
  telefondan

 4. neslihan

  Ağustos 25, 2015 at 12:51 pm

  bende iki ay önce aldım ağustos 6 da kendiliğinden kapandı ve açılmadı servise gönderdim anakartı değiştirildi işlemci aşırı ısınıyo ve telefon komutları geç algılıyo tekrar servise vermek zorunda kalıcam kesinlikle alırken iki kere düşünün

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir