Gündem

ASUS’tan oyun monitörü

By

on

ASUS ROG Swift PG278Q 27-inç oyuncu monitörünü tanıttı.

ASUS ve NVIDIA’nın SALT Galata’da düzenlediği etkinlikte tanıtılan monitör, içerisinde NVIDIA’nın oyunculara yönelik geliştirdiği G-SYNC teknolojisini de barındırıyor.

Etkinlikte ASUS Türkiye’den İş Geliştirme Müdürü Erkan GENÇ ve NVIDIA EMEAI GeForce ve Tüketici Ürünleri’nden sorumlu Halkla İlişkiler Müdürü Benjamin BERRAONDO, ROG Swift PG278Q ve G-SYNC teknolojisi hakkında bilgiler verdiler. SALT Galata’da düzenlenen etkinlikte katılımcılar, G-SYNC’in diğer monitörlerle olan farkını, hazırlanan iki farklı PC’de görme şansına da erişti.

Swift PG278Q, WQHD (2560 x 1440) çözünürlük, hızlı 144Hz tazeleme oranı, 1ms tepki süresi ve birçok ergonomik ayarlama imkanı sunuyor. ROG Swift aynı zamanda en iyi oyun tecrübesini sunmak için ASUS’a özel GamePlus, Tazeleme Oranı Turbo tuşu ve NVIDIA G-SYNC teknolojilerini barındırıyor.

PG278Q, doğal WQHD çıkışı için DisplayPort 1.2, çift USB 3.0 girişi, VESA duvara asma adaptörü uyumluluğu, yükseklik ayarı, çevirme, aşağı-yukarı eğme ve dikey döndürme gibi birçok ergonomik ayarı oyunculara sunuyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir