Gündem

Asus Zenfone modelleri Android Lollipop’a kavuştu

By

on

Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, ASUS’un üst sınıf akıllı telefon serisi ZenFone’un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonlara yeni ve heyecan verici özellikler kazandıracak. Yeni “materyal tasarım” öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akıcı animasyonlarıyla öne çıkıyor.

ASUS Sistem İş Grubu Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Müdürü Bora Aras, güncelleme ile ilgili ilgili şunları söyledi: “Akıllı telefon kullanıcılarımızın, cihazlarının en yeni güncel teknoloji ile kullanmalarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlk adımda ZenFone için güncellemeyi devreye aldık. İlerleyen günlerde diğer ASUS cihazları da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak.”

ASUS ZenFone kullanıcıları Android 5.0 Lollipop güncellemesini web üzerinden indirerek kurabilecekler. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ilerleyen günlerde kablosuz olarak da telefonlara yüklenebilecek.

 

Recommended for you

0 Comments

  1. pcworld

    Haziran 2, 2015 at 1:44 pm

    Zenfone üzerinde Lollipop bu video da ki gibi gözükmekte arkadaşlar 🙂 Gayet güzel

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir