Gündem

Altından iPhone 6, 3.5 milyon dolara alıcı arıyor

By

on

Ülkemizde 2500 TL civarında bir fiyat etiketiyle satılan iPhone 6’nın hâli hazırda yeterince pahalı olduğunu düşünürken, lüks ürünleriyle ünlü Goldgenie şirketi, 3.5 milyon dolarlık iPhone 6’sını satışa çıkardı.

Telefonları altın, elmas ve platinle kaplayan şirketin en ucuz modeli ise yalnızca 15.000 dolara satın alınabiliyor. 3.5 milyon dolara kadar çıkan fiyat aralığında, 24 karat altın, kırmızı altın ve platin seçenekleriyle tasarlanmış çeşitli modeller bulunuyor. Alıcılar, Apple logosunun tamamen Swarovski kristalleriyle süslenmiş modelini de sipariş edebiliyor.

Gold-Genie-iPhone-6-424713

Goldgenie, aynı zamanda sınırlı sayıda Gulf Elite adında iPhone 6 da satıyor. Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Katar, Kuveyt, Umman ve Suudi Arabistan’dan sipariş veren alıcılar, diledikleri armayı da telefonlarının arkasına kazıtabiliyor. Bunun yanında doğal olarak telefonun arkasına kendi adınızı da yazdırabiliyorsunuz. Yine de unutursanız, birinin bulup size getireceğine pek inanmayın bizce.

iphone 6 box

Telefonlar, alıcının kapısına lüks bir kutu ile birlikte getiriliyor. Goldgenie’nin altın kaplama iPhone modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir