Gündem

Acer Aspire Switch 10 Türkiye’de

By

on

Acer’ın 2’si 1 arada bilgisayarı Aspire Switch 10 Türkiye’de satışa çıktı. Aspire Switch 10, kullanıcılara mobil iletişimin daha iyi bir yolunu sunan dört moda sahip. Dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modlarıyla 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar insanlara tek bir kullanım şeklini sunmak yerine kişilerin ürünü kullanmak istediği şekle adapte olabiliyor. Cihaz modlar arasında kolay geçiş ve mandalsız klavye yerleşimi için opsiyonel ilave depolama kapasiteleriyle birlikte manyetik bir çıkarılabilir Acer Snap Hinge tasarımı barındırıyor. Acer Aspire Switch 10, kullanıcılar nerede olursa olsunlar bir dokunuş daha bağlantıda olmalarına yardımcı olan ideal bir bilgisayar.

Tabletin dayanıklı ve ince alüminyum arka kapağı nano taş baskı aracılığıyla elde edilen bir çapraz fırçalanmış desene sahip, böylece cihaz zarifliğini korurken dayanıklı da bir kasa vadediyor. Aspire Switch 10, tablet modunda 8.9 mm ve klavye takılmasıyla 20.2 mm kalınlığıyla pazardaki en ince 2’si 1 arada cihazlardan biri olarak öne çıkıyor. Ağırlığı 1,17 kg olan bilgisayarı taşımak da oldukça kolay.

IPS teknolojili 10.1 inç HD dokunmatik ekran (1366 x 768) 178 dereceye kadar geniş görüntüleme açısı sunuyor. Zero Air Gap teknolojisi daha canlı ve keskin görseller sunarken, Acer LumiFlex çözümü dış mekan aktivitelerinde, güçlü güneş ışığı altında bile ekran görünürlüğünü optimize ediyor.

As_SW5-011_acerwp-02 (1)

64 GB’a kadar yerleşik depolama ve 2 GB RAM’e sahip olan Acer Aspire Switch 10’da Intel Atom (Bay Trail T) dört çekirdekli işlemci kullanılmış. Microsoft Windows 8.1 etkin güç tasarrufu özelliğinin yanı sıra ekran kapalıyken bile internet bağlantısını koruyarak verileri ve uygulamaları güncel tutan InstantGo gibi birçok özellik de cihazda bulunuyor.

Acer Aspire Switch 999TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı satışa sunulmuş durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir