Genel

Samsung Galaxy S8 için büyük düşünüyor

By

on

Samsung tüketicinin gönlünü 6,2 inç büyüklüğündeki ekrana sahip S8 ile kazanmaya çalışabilir.

Samsun “büyük oyna veya evine geri dön” mottosuna inanıyor. Galaxy S8 standart 5,7 inç büyüklüğündeki ekrana sahip olacak ama bazı rapor ve söylentilere göre Samsung S8 için her iki yanı kavisli ve 6,2 inç büyüklüğğe sahip bir büyük ekranlı model için de yoğun şekilde çalışıyor.

Muhtemelen bu büyük ekranlı modelin adı Galaxy S8 Plus olabilir ve Samsung uzun süredir artık bir standart haline getirdiği ana ekran butonu ile kapasitif navigasyon butonlarını tasarımdan çıkartabilir.

Bu güne kadar yayınladığı sızdırmalar ile popüler hala gelen Evan Blass şöyle bir paylaşımda bulundu; “Samsung Galaxy S8 modelleri SM-G94* model numarası yerine SM-G950 ve SM-G955 numarasına sahip olacak. Acaba başka nelerin üstünde çalışıyorlar? SM-N950.”

 

https://twitter.com/evleaks/status/796430939815641088

Samsung SM-N9XX model numaralarını Note serisi için kullanıyordu. Bu sebeple Galaxy S8 Plus mantıklı bir şekilde Note7’nin ruhunu yansıtacak bir devam modeli olabilir. Bu söylentilerin Mobil Dünya Dünya kongresinde Samsung sır perdesini aralayana kadar devam edeceğini düşünüyoruz. Elbette 2017 Şubat ayına kadar pek çok diğer bilgi daha sızmış olacaktır.

 

Büyük bir ihtimalle Samsung Note7 ile kaybettiği satışlarını daha büyük ekran modeline sahip bir Galaxy S8 modeli ile telafi etmeye çalışacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir