Genel

Photoshop Sketch, Fix ve Comp CC Android’e geliyor

By

on

Adobe gelişmiş çizim, taslak ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını nihayet Android telefon ve tabletlere getiriyor.

Adobe Android platformu için üç yeni yazılım duyurdu.

Adobe’un verdiği bilgiye göre Adobe Photoshop Fix, Sketch ve Comp CC Android Google Play’de yayınlanan yeni uygulamalar.

Comp CC gerek dijital gerekse basılı ürünler tasarlamak için müthiş bir taslak çizim uygulaması. Mobil ve masa üstü için pek çok hazır şablonu bünyesinde bulunduruyor. Telefon ve tabletlerde bu uygulama ile mobil cihazlara yönelik tasarımlar yapmak çok daha keyifli ve hızlı kontrol süreçleri sağyalayacak.

adobe comp cc

Photoshop Fix ise fotoğraflar üzerinde düzenleme ve düzeltme yapılmasını mümkün kılıyor.

photoshop fix

Sketch ise adından anlaşılabileceği gibi çizim yapmak için kullanılan bir uygulama. Çok çeşitli çizim araçları ile var olan bir fotoğraf üzerin de ya da sıfırdan beyaz bir sayfa ile çizim yapabiliyorsunuz.

adobe photoshop sketch

Bu yeni uygulamaların yanısıra Adobe popüler bir diğer çizim uygulaması olan Illustrator Draw için de 3.0 versiyonunu yayınladı. Fırça darbleri ve araçlar için daha fazla özellik içeren bu sürümü daha hızlı çizim yapmaya odaklanıyor.

Bu uygulamaların Android’e gelmesi yakın bir gelecekte Google Chromebook’ların da Adobe tarafından hedeflendiğini bizlere gösteriyor. anlaşılan Adobe sadece yüksek güçlü cihazları değil, tüm cihazları çalışma alanına dönüştürmek istiyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir