Genel

Microsoft Surface serisi cihazların satış alanı genişliyor

By

on

Microsoft, Surface ürünlerini dünya çapında kullanıma sunması gerektiğinin farkında ve nasıl daha iyi satış yapabileceklerini çeşitli pazarlarda test ediyor.

Şirketin, özellikle birçok Asya ve Avrupa ülkesinde kullanıma sunduğu Surface Studio, Surface Book cihazları ve Surface Dial’a güçlü bir talep aldığı görülüyor. Bu aygıtların daha fazla pazarda erişilebilir hale gelmesi, 11 Nisan’da Windows 10 Creators Update ile aynı gün çıkacak.

Daha yaygın olarak satışa sunulacak cihazların başında Surface Book geliyor. Bir tablete de dönüşebilen yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar olan Surface Book ABD’de 1.499 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Surface Book 20 Nisan’dan itibaren yeni pazarlara gönderilmeye başlanacak ve kullancılar Microsoft web sayfasından sipariş verilebilecek. Surface Book; Avusturya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Hollanda, Norveç, İsveç, İsviçre ve İngiltere’den satın alınabilecek.

Özellikle yaratıcı uygulamalar kullanan ve dijital sanatçılar için tasarlanmış hepsi bir arada masaüstü bilgisayarı Surface Studio, 28 inçlik dokunmatik ekrana sahip ve fiziksel bir anahtar (Surface Dial) ile dijital tuvale benzer bir arayüz açabiliyor. Surface Studio güçlü grafik işleme birimiyle ağır iş gerektiren grafiklerle başa çıkabiliyor. Surface Studio ve Dial ikilisi için 20 Nisan’dan itibaren Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda’dan sipariş verilebilecek.

Şu anda yeni pazarlar için satışa sunulacak ürünlerin fiyatları için henüz bir açıklama yapılmadı.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir