Genel

HP Sprocket Plus’ı duyurdu

By

on

HP,orijinal Sprocket’tan %30 oranında daha büyük baskılar üretebilen Sprocket Plus modelini tanıttı.

Fotoğraf tutkunları, Sprocket Plus ile akıllı telefonlarından anında 2.3″ x 3.4″ boyutunda baskısı alabilecek. Sprocket Plus; akıllı telefonlarda bulunan fotoğraf arşivinden veya Instagram sayfalarında bulunan fotoğrafları kişiselleştirip süslemesinin ardından kolay ve pratik bir şekilde baskı alabilecek.

Sprocket Plus; anıları paylaşmak, fotoğrafları süslerken eğlenmek ve bu sayede arkadaşlar ve aile ile keyifli vakit geçirmek için güzel bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. iOS ve Android için ücretsiz olarak sunulan HP Sprocket App üzerinden fotoğrafı seçip ve baskı tuşuna dokunulmasının ardından fotoğrafların baskısı alınabilinecek. Ayrıca fotoğraflar; renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle kişiselleştirilecek.

Sosyal medya hesapları ile bağlantılı bir uygulama olan HP Sporocket App, herhangi bir fotoğrafı baskıya dönüştürerek, anları sihirli çerçevelerle yeniden yaşanabilir hale getirilmesini sağlıyor. HP Sprocket App’in  fotoğraf kabini modunda ya da çizimlerle komik fotoğraflar da hazırlanma imkanı sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir