Genel

En Çok Satan 10 Öğretmenler Günü Hediyesi

By

on

Bizim için ikinci birer anne ve baba olan öğretmenler günü geliyor. İşte öğretmenlerinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir derleme.

Öğretmeniniz, alacağınız hediyeyi beğenmezse diye endişe ediyorsanız bu yılın en çok tercih edilen öğretmenler günü hediyeleri arasından birini seçerek işinizi garantiye almaya ne dersiniz? Öğretmeninizin keyifle kullanacağı defterlerden kalemlere, ömür boyu saklayacağı saatlerden kupa bardaklara birçok ürün arasından duygularınızı en iyi yansıtacağını düşündüğünüz ürünü seçmek için hemen aşağıdaki ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Öğretmene Özel Mesajlı Ahşap Kalem Seti

Tükenmez kalem ve roller kalemden oluşan setin kutusu üzerine isterseniz duygularınızı anlatan bir söz isterseniz de öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu anlatan bir özlü söz yazdırabilirsiniz.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Anaokulu Öğretmenlerine Özel Ürünler

Okul hayatına bu yıl başlayan çocuğunuza okulu sevdiren anaokulu öğretmenine birbirinden tatlı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Üzerine mesajınızı ekleyebileceğiniz kupa bardak, magnet veya sertifikalardan biri seçerek çocuğunuz için de aldığı ilk öğretmenler günü hediyesini unutulmaz kılabilirsiniz.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

Kral Öğretmenlere Özel Ahşap Defter

Her zaman sizin tarafınızda olduğunu bildiğiniz, konuştuğunda sizi kendine hayran bırakan öğretmeninize kaleme alacağı yazılarda kullanacağı çok özel bir defter tasarlayabilirsiniz.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

Eğitim hayatınız boyunca size ışık tutan öğretmeniniz yılda bir gün de olsa takdir görmeyi hak ediyor. Emeklerini takdir ettiğinizi göstermenin en güzel yolu da bu Oscar heykelciğinden geçiyor.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Öğrencili Öğretmenler Günü Çikolataları 25li

Kimsenin hayır diyemeyeceği bir hediye varsa o da çikolatadır. Lezzetli atıştırmalıkları öğretmenler günü mesajınızla özel hale getirebilirsiniz. İster kız öğrenci isterseniz de erkek öğrenci desenli modelini seçebilirsiniz.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Öğretmene Mesajlı Kupa Bardak

Öğretmeninize duyduğunuz sevgiyi dile getirmekte utanıyorsanız kupa üzerine yazarak ona anlatmaya ne dersiniz? İsterseniz sihirli kupa üzerine yazarak öğretmeninizi şaşırtabilirsiniz de.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Öğretmene Özel Akrilik Kalp Saat

Mezun olduktan sonra sizi her zaman güler yüzle hatırlamasını istiyorsanız duygularınızı şık bir kalp saat üzerine yazabilirsiniz.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Öğretmene Özel İsimli Aferin Kaşesi

Ödevlerinizi zamanında yapıyor, derslerde uslu duruyorsunuz ve öğretmeniniz kocaman bir aferini kapıyorsunuz. Peki, yıldızlı aferin almak daha güzel olmaz mıydı?

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-8

Öğretmene Özel Mesajlı Makyaj Aynası

Güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan öğretmeninize güzelliğine yakışır bir hediye vermek isterseniz makyaj aynası sizleri bekliyor.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-9

Öğretmenler Gününe Özel Öğretmenini Seç Ürünleri

Öğretmeninize en çok benzeyen öğretmen tipini seçin ve en çok kullandığı sözü kupa, sihirli kupa, magnet veya mouse pad ürünlerinden herhangi biri üzerine ekleyin.

en-cok-satan-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-10

Yukarıdaki ürünler ve daha fazlası:
http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/ogretmenler-gunu-hediyeleri/ adresinde!

Yeni yıl hediyesini unutmamak lazım. Kişiye özel, hızlı kargo ve taksit seçenekleri bulunan size özel hediyeleri http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/ adresinde bulabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir