GamePro

Yeni NBA 2K18’de dev sürpriz

By

on

Basketbol sahalarında ve özel hayatıyla bir efsane olan Shaquille O’Neal, NBA 2K18’in kapağında yer alacak.

2K Sports, geçtiğimiz gün son üç NBA 2K oyununda karşılaşma öncesi yorumcu olarak yer alan Shaquille O’Neal’ın NBA 2K18’in özel sürümlerinin kapağında yer alacağını duyurdu. Ünlü basketbol simülasyon oyununun yeni sürümü; PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PC ve Nintendo Switch platformları için 19 Eylül’de piyasaya sunacak.

O’Neal’ın aşağıdaki videoda yer alan açıklamasında basketbol ve yayıncılık kariyerine verdiği destek için NBA 2K’ya teşekkür ederken; NBA 2K18’in efsane sürüm kapağında yer almaktan gurur duyduğunu söyledi. Videonun devamında ise çok güzel bir sürpriz yer alıyor.

Oyunun Legend sürümünü satın alanlar oyun içindeki 100.000 sanal para ile MyCareer modunda oyuncusunu güçlendirme ve MyTeam’den 20 hafta boyunca kart paketi alma şansına erişebilecek. Legendary sürümünün bir üst versiyonu Legend Gold sürümünde ise toplam 250.000 sanal para ve 40 hafta boyunca MyTeam’den kart paketi alınabilecek. Bu sanal hediyelerin yanında bir Shaq posteri, 5 Panini kartı ve stickerlar gibi fiziksel hediyeler de bulunacak.

19 Eylül’de oyunun Legend sürümü 100 dolar ile satışa sunulurken; Legend Gold sürümü ise 150 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Son olarak standart sürümün kapağında yer alacak oyuncu 2K Sports tarafından henüz açıklanmadı.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir