GamePro

Walking Dead: Our World’ın fragmanı yayınlandı

By

on

Pokemon Go ile popülerleşen harita üzerindeki GPS verilerine dayanan mobil oyunlar arasında bulunan Walking Dead: Our World’ün oyuna ilk fragmanı yayınlandı.

Dizi için daha önce geliştirilmiş pek çok bilgisayar ve mobil oyun bulunmasına rağmen hiçbiri dizinin hikayesi kadar dokunaklı ve geniş bir dünya sunamadı. Ancak Next Games isimli oyun stüdyosu , Pokemon Go ile tecrübe edilen sokaklarda oynanacak bir mobil oyun deneyimi için Walking Dead evrenini birleştiriyor.

iOS ve Android platformları için gelecek olan Walking Dead: Our World, Google’ın Haritalar servisinden faydalanacak. Haritalar servisi güncellenmesiyle oyunun veri tabanı da aynı şekilde güncel kalacak. Oyun haritasına eklenecek olan yeni binalar, yeni yollar inşa edildikçe oyunun içinde anlık olarak görmek mümkün hale gelecek.

Kullanıcılar, akıllı telefon ekranlarından, Walking Dead kahramanlarıyla şehrinin, kasabasının ve evlerimizin içinde bulunan zombilere karşı savaşabilecek. Kullanıcılar, oyunda erzak bulmak, bölgeleri ele geçirmek ve diğer topluluklara karşı mücadele edecek.

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında duyurulan Walking Dead: Our World’ün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Ancak iOS sürümünü yılın ikinci yarısında gelmesi bekleniyor.

Walking Dead: Our World’ün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir