GamePro

Türkiye PES finalistini arıyor

By

on

Konami’nin ileriki bir tarihte lansmanını yapacağı Dünya PES Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek finalist arayışları başladı. Aral ve Konami tarafından düzenlenecek organizasyona katılmak için, 17-18 ve 24-25 Mayıs tarihlerinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Samsun, Bursa ve Antalya’da bulunan turnuva merkezlerinde karşılaşılacak rakibi mağlup etmek gerekiyor. PES Dünya Finali için turnuvalara kaydolmak ve Türkiye’nin finalisti olmak için bu link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Turnuva kuralları ise şu şekilde:

  • Her oyuncu kayıt sırasında seçtiği mağazadaki turnuva alanında belirtilen gün ve saatte olmak ile yükümlüdür. Alanda bulunmayan yarışmacı elenmiş olacaktır. Turnuva fikstürü 3 gün öncesinden mail yoluyla bildirilecektir.
  • Turnuvalar PS3 konsolda PES 2014 oyunu ile yapılacaktır.
  • Müsabakalar 5 dakika olarak oynanacak.
  • Oyuncular aynı takımı seçebilirler.
  • Müsabakalarda saha, zemin, sıcaklık, hava koşulları, radar, sakatlık uygulamaları gibi tüm ayarlar turnuvayı düzenleyenler tarafından her maçta aynı olacak şekilde sağlanacak ve oyuncular tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.
  • Müsabakalar esnasında her iki oyuncunun birbirine hakaret etmesi veya fiili olarak kavga etmeleri veya birbirlerinin oyun oynamasını engelleyecek şekilde fiziki davranışlarda bulunması durumunda her ikisi de diskalifiye edilecektir. Aynı şekilde oyunculardan birinin yukardaki fiillerden birini ya da bir kaçını yapması durumunda diğer oyuncu tur atlayacaktır.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir