GamePro

The Witcher 3, Nvidia’nın hediyesi olacak

By

on

NVIDIA, son yılların merakla beklenen oyunlarından The Witcher 3: Wild Hunt için eşsiz bir kampanya başlattı. CD Projekt Red’in yıllar sonra, oyunculara epik bir hikaye ile beraber destansı bir macera ve harika grafikler sağladığı oyun, 19 Mayıs’ta çıkacak. Bu aksiyon-macera oyununun yabani dünyası, çarpıcı manzaralar ve detaylı karakterlerle tam bir grafik şöleni olacak.

Belirli bir süre geçerli olmak kaydıyla, seçkin GeForce GTX 980, 970 ve 960 grafik kartlarından birini, ya da GTX 970M, veya daha üst model diz üstü bilgisayarı alan müşteriler The Witcher 3: Wild Hunt için bir kod alma imkanına sahip olacak. Böylece grafik kartı veya laptop alan kullanıcılar, direkt olarak Wild Hunt’ın keyfini çıkarmaya başlayabilecek.

NVIDIA GeForce kıdemli pazarlama yöneticisi Leslie Pirritano“Bu oyunu en iyi şekilde deneyimlemek isteyeceksiniz. NVIDIA HairWorks ve NVIDIA PhysX teknolojileri ile oyuna yeni bir gerçeklik boyutu kazandırabilmek adına NVIDIA ve CD Projekt Red birlikte çalıştılar. HairWorks, 50’den fazla yaratığın ve karakterin saçlarına ve tüylerine doğal bir görünüm sağlayarak Kuzey Krallığı’na hayat veriyor. PhysX teknolojimiz ise aynı görevi karakterlerin giydikleri kıyafetlerde üstleniyor. Tüm bunları, yok edilebilir objelerle bir araya getirdiğimizde her dövüş mükemmel bir deneyim halini alıyor.” diyor.

Oyun, 19 Mayıs’ta Kuzey Amerika’da ve Avrupa’da çıkacak. Temin edebileceğiniz mağaza listesi için: www.GeForce.com/GetTheWitcher3

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir