GamePro

Shadow of Mordor’un yeni genişleme paketi yayınlandı

By

on

Middle-earth: Shadow of War / Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyununun yeni içeriği Desolation of Mordor Story Expansion yayınlandı. İnternet üzerinden indirilebilecek olan genişleme paketi ile birlikte Baranor, Minas Ithil’in Kaptanı ve şehrin kurtarıcısı karakterleri oyuna dahil oldu.

Yeni içerikle birlikte Torvin ve Dwarven Hunter karakterleri, içinde zırh, zırh eldiveni, kanca ve uçurtmanın olduğu yeni bir muharebe donanımı ile birlikte yayınlanacak. Bunlara ek olarak sunulan ücretli askerle kurulabilecek yeni bir ordu, yeni çöl alanı Lithlad’in işgali, yeni karakol görevleri ve Shindram Kalesi’nin devrilmesinin tamamlanması oyun severleri heyecanlandıracağa benziyor.

Desolation of Mordor’un paket içeriği açıklaması şöyle:

 YENİ Hikâye seferi
• Torvin’i içeren YENİ Yan görevler
• YENİ İnsan Paralı Askerler ve Korumalar
• YENİ Mordor Bölgesi – Lithlad Çölü
• YENİ Canavarlar: Ejderha Adamlar

Minas Ithil’in Kule Kaptanı Baranor karakterini oynayın ve Mordor’un Doğu Çöllerinde düşman hatlarının ötesinde epey ilerleyip bir Easterling Ordusu kurarak Gölge Savaşında yeni bir cephe açın. Efsanevi Ejderha adamları bulmak için Desolation of Mordor’un derinliklerine seyahat eden destansı Cüce Avcı Torvin ile buluşun.

Baranor, adamlarını Ork kuvvetlerine karşı savaşa sürmek için yeni Yetenek ve Becerilere sahip olan sıra dışı bir Komutandır.

Shadow of War’ın yeni genişleme paketi Desolation of Mordor Steam’de 50 TL, PlayStation 4 ve Xbox One içinse 60 TL olarak fiyatlandırılmış.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir