GamePro

Red Dead Redemption 2’nin üçüncü fragmanı yayınlandı

By

on

Uzun bir süredir merakla beklenen Red Dead Redemption 2’nin piyasaya çıkış tarihinin ertelendiği ve 26 Ekim 2018 tarihinde oyuncularla bulaşacağı açıklanmıştı. Rockstar Games ise merakla beklenen oyunun üçüncü fragmanını yayınladı. 

Önceki fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla Van Der Lind çetesinin haydutlarından biri olan Arthur Morgan karakterinin hikayesine daha derinden bakıyorduk. Bir haydut olan Morgan, savaşmak ve hayatta kalmak için Amerika’nın engin ve engebeli kalbine doğru ilerliyor. Ancak bu fragmanda görüyoruz ki hikayenin ana kahramanı ilk oyunda olduğu gibi John Marston olacak. Önceki açıklamalarda, fragmanlardan ve yeni yayınlanan fragmandan da anlaşılacağı üzere Red Dead Redemption 2 ilk oyunun öncesini anlatan bir hikayeye sahip olacak. İlk oyun sınır kapandıktan sonra 1911 yılında geçiyordu. Red Dead Redemption 2 ise oyuncuları 1899 Amerika’sına götürüyor.

Birkaç ertelemenin sonucunda Red Dead Redemption 26 Ekim’de Xbox One ve PlaysStation 4 için yayınlanacak. Oyunun henüz PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Red Dead Redemption 2 ilk oyunundan yaklaşık 8,5 yıl sonra oyuncuları kovboy diyarına geri götürecek.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir