GamePro

Red Dead Redemption 2’de Battle Royale modu yer alabilir

By

on

Rockstar Games’in 26 Ekim tarihinde satışa sunacağı Red Dead Redemption 2 oyununda Battle Royale modunun bulunacağı iddia edildi.

İddialara göre oyunda bulunacak Red Dead Online isimli çevrimiçi modunda çeşitli oyun modlarının bulunması bekleniyor.  Bu oyun modlarının Battle Royale, Revive and Survive ve Money Gran olması bekleniyor. Battle Royale modunun nasıl işleneceği belirsizliğini koruyor. Ancak Revive and Survive modunda oyuncu, bir takım arkadaşının ölmesi halinde takım arkadaşını canlandırmaya çalışacak aksi takdirde yoluna yalnız olarak devam edecek. Money Grab modunda ise bir noktadan diğer noktaya hareket ederken taşınan para ile oynanan bir mod olacak.

Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi modunda oyuncular,GTA Online’da olduğu gibi serbest bir şekilde dünyada dolaşabilecek ancak bu oyunun açık dünyası, GTA Online’a kıyasla daha canlı ve değişken olacak. Gündüz ve gece, mekanlarda ve karakterlerde farklılıkların gerçekleşmesi beklenen Red Dead Online’da GTA Online’a kıyasla daha yaşayan bir dünya karşımıza çıkacak. Red Dead Online’da oyunculara verilmek üzere düzenli ödüller bulunacak. Oyuncuların bu ödülleri edinmesi için belirli bir yol kat etmesi veya belirli bir mesafeden birini öldürmesi gerekecek.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir