GamePro

QuizUp 2.0 yeni özellikler ve web sürümüyle geldi

By

on

2013 yılının sonlarına doğru piyasaya çıkan ve o günden itibaren popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen bilgi yarışması uygulaması QuizUp, çok büyük bir güncelleme aldı. QuizUp 2.0 adıyla iOS ve Android için yayınlanan güncelleme, mobil uygulamalara yepyeni bir tasarım getirirken, bir de web sürümü ortaya çıktı. Yeni güncelleme daha çok kullanıcılara hitap ederken, geldiği nokta itibariyle bir sosyal ağ gibi göründüğünü de söyleyebiliriz.

Başından beri uygulama üzerinden istediğiniz kişileri takip edip arkadaş olabilirken, QuizUp 2.0, size etrafınızdaki insanları gösterebiliyor. Detaylı filtreleme özellikleriyle ülkenizde, hatta dünyanın herhangi bir yerinde sevdiğiniz konuları seven kullanıcıları da bulup ekleyebiliyor ve onlarla yarışabiliyorsunuz. Bunun dışında konu sayfalarında her bir konu için insanların o konuyla ilgili bir şeyler paylaşıp chat yapabileceği de bir bölüm açılmış durumda.

quizup yeni

Son olarak, quizup.com adresinden giriş yaparak, mobil uygulamalardaki tüm özellikleri de içeren web sürümü üzerinden oyunlarınıza devam edebiliyorsunuz. QuizUp’ın mobil zorunluluğunu ortadan kaldırması ve iOS ile Android kullanmayan kişileri de denkleme dâhil etmesi oldukça başarılı bir hamle olarak değerlendiriliyor. Güncellenmiş yeni QuizUp’ı Andorid için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir