GamePro

PC Building Simulator ile hayalinizdeki PC’yi toplayın

By

on

Henüz alpha aşamasında olan proje ile bir bilgisayarı aynı Lego parçalarını birleştirir gibi toplayabileceksiniz.
Bir bilgisayar üretmek oldukça yıldırıcı bir süreç barındırmaktadır. Ama PC Building Simulator ile böyle olmayacak. A Boşluğuna A Parçasını yerleştirip tüm parçaları doğru şekilde birbirine bağladığınızda düzgün çalışan bir bilgisayar ortaya çıkacak.

Çoğu kişi için bu, hayatlarında yapacakları muhtemelen en komplike ve en pahalı Lego seti olabilir. Görünüş olarak bir yığın dolusu büyük kutudan oluşması nedeniyle caydırıcı da olabilir. Öte yandan başlıktan da tahmin edeceğiniz gibi kendi kişisel bilgisayarınızı nasıl yapacağınızı simülasyon yöntemiyle öğrenebileceksiniz. Mevcut demosu oldukça kısıtlı görünen PC Building Simulator şimdilik size kullanabileceğiniz birkaç parça ve sınırlı sayıda seçenek sunuyor.

Yine de kullanıma sunulan sürümünde Nvidia GeForce GTX 680 gibi parçaların marka ve model isimleri de kullanılıyor. Oyun içi satın alma ile son model parçalar satın alıp kimsenin hayal edemeyeceği güçte bir bilgisayar toplayabileceksiniz.

Esas olarak baktığımızda PC Building Simulator, bilgisayar toplamayla alakası olmayanlar için gayet eğitici ve faydalı bir uygulama olabilir. Öte yandan artık gerçeklerini satın alamayacaksanız bilgisayar parçalarının sanallarını satın alarak kısmen kendinizi mutlu edebilirsiniz. Aşağıda PC Building Simulator’ün nasıl çalıştığına dair videosunu izleyebilirsiniz

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir