GamePro

Nvidia ile Ubisoft ortaklığı duyuruldu

By

on

Ubisoft ve NVIDIA bugün, Ubisoft’un hevesle beklenen Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4, The Crew ve Tom Clancy’s The Division gibi yeni oyunlarını eşsiz PC oyunu deneyimlerine dönüştürecek stratejik ortaklıklarını hayata geçireceklerinin duyurusunu yaptı.

NVIDIA’nın GameWorks Ekibi, en yeni grafik teknolojisini ve oyun yeniliklerini kullanarak benzeri görülmemiş gerçekçilik ve görsellik fırsatı sunan oyun dünyaları yaratmak üzere Ubisoft’un geliştirme stüdyolarıyla yakın işbirliği yapıyor. NVIDIA’nın GameWorks teknolojisinde Hollywood seviyesinde sorunsuz animasyon, yumuşak gölgeler, HBAO+ (ufuk tabanlı çevresel perdeleme), gelişmiş DX11 mozaiği ve NVIDIA PhysX teknolojisi sunan KXAA kenar yumuşatma özelliği var.

Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Tony Key, “NVIDIA ile beraber çalışmak PC oyuncularımıza zenginleştirilmiş oyunculuk deneyimi sunmamızı sağladı. En önemli yeni oyunlarımızda NIVIDIA ile ortaklığımıza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bu duyuru, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV Black Flag ve Watch Dogs gibi oyunlara görsel olarak çarpıcı efektler katan Ubisoft ile NVIDIA arasındaki başarılı işbirliği temeline oturuyor.

NVIDIA İçerik ve Teknoloji Kıdemli Başkan Yardımcısı Tony Tamasi, “Ubisoft ile uzun vadeli ortaklığımıza devam ederek onların oyunlarına en yeni PC teknolojimizi kazandırmaktan heyecan duyuyoruz. GameWorks aracılığıyla, bu mükemmel Ubisoft oyunlarına şaşırtıcı deneyimler katan benzersiz görsel yenilikler ve oyun yenilikleri getirmeyi başardık, onlarla oynamak için sabırsızlanıyorum.”

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir