Mobil Oyun

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu yayınlandı

By

on

Jan City’nin Harry Potter evreninde geçen merakla beklenen oyunu Hogwarts Mystery iOS ve Android cihazlar için yayınlandı.

Oyunda Hogwarts’taki bir öğrenci rolünü üstleniyoruz. Derslere girip çıkıyoruz, büyüler öğreniyoruz, arkadaşlıklar kuruyoruz ve her oyunucunun kişisel hikayesini etkileyecek, Hogwarts’taki macerayı şekillendirecek oyun içi kararlar alıyoruz.

Jan City kurucusu ve CEO’su Nisan ayının başında oyunla ilgili: “Oyuncular ilk kez kendilerini gerçekten Hogwarts’ın içindeymiş gibi hissedecek” açıklamasını yapmıştı.

Oyun 1980’lerde, Harry Potter’ın Hagwarts’a henüz gelmediği dönemde geçiyor. Yani Potter, Ron Weasley, Hermione Granger gibi karakterlerle karşılaşmıyorsunuz, ancak bilindik profesörler ve diğer karakterler Hogwarts deneyiminizde size eşlik ediyor. Jam City bunun için 6 aktörler seslendirme için anlaşmış. Bunlar şöyle: Maggie Smith (Professor McGonagall), Michael Gambon (Professor Dumbledore), Warwick Davis (Professor Flitwick), Sally Mortemore (Madam Irma Pince), Gemma Jones (Madam Pomfrey), and Zoe Wanamaker (Madam Hooch)

Harry Potter: Hogwarts Mystery iOS ve Android cihazlarına yükleyip oynayabilirsiniz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir