GamePro

Game of Thrones oyunu yakında çıkıyor

By

on

Kış neredeyse geldi ve Game of Thrones oyununu da beraberinde getiriyor. The Walking Dead ile Monkey Island gibi serilerin yapımcısı stüdyo, Twitter’dan yaptığı duyuru ile Game of Thrones oyun serisinin ilk bölümünün kısa zaman içerisinde çıkacağını açıkladı.


İlk bölümün adı, “Demirden Buza” anlamı taşıyan Iron From Ice olacak. Telltale Games oyunun duyurusunu geçtiğimiz yıl yapmış ve bir yıllık süreçte de her fırsatta reklamını yapmıştı. Yaz aylarına girdiğimiz sırada da, oyunun geliştiricisi “Ejderhalarla Dans” kitabından bir alıntıyı Twitter’da paylaşmış ve Westeros’taki yeni bölümün Forrester Hanesi odaklı olacağının sinyallerini vermişti.

Telltale Games’in bugün paylaştığı fotoğrafta ise, Demir Taht’ın önünde Iron From Ice’ın, 6 bölümlük bir serinin ilk bölümü olduğu belirtiliyor. 7 kitap olması planlanan ve henüz 5 tanesi yayınlanan Buz ve Ateşin Şarkısı serisi düşünüldüğünde Telltale Games’in oyunu 6 bölüme ayırmış olması da mantıklı görünüyor.

Geçtiğimiz yıl duyuru yapıldıktan sonra, aşağıdaki videoyu yayınlayan Telltale, Game of Thrones oyununu 2014’te göreceğimize söz vermişti. Kış da geldiğine göre artık pek beklemeyiz diye umuyoruz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir