GamePro

Game of Thrones oyunu çıktı

By

on

Telltale Games’in uzun zamandır merakla beklenen oyunu Game of Thrones: A Telltale Game Series – Episode 1: Iron From Ice sonunda satışa çıktı. 6 oyunluk serinin ilki olacak oyun, şu an itibariyle Steam üzerinden 49 TL’ye satılıyor.

Oyun, dizinin dördüncü sezonu odaklı bir hikayeye sahip. Henüz dizide görülmeyen, yalnızca sonraki kitaplarda adını duyacağımız Forrester Hanesi çevresinde gelişecek olaylarda, ailenin beş karakterini canlandıracağız. Aynı zamanda oyundaki karakterleri de dizi oyuncuları seslendirmiş durumda ve bu da oyunu daha da güzelleştiriyor.

İlk yorumlara baktığımızda ise oyunun oldukça beğenildiğini görüyoruz. Girişiyle oyuncuları etkileyen Iron From Ice, kesinlikle kullanıcıyı içine çekiyor ve Westeros dünyasındaymış gibi hissettirmeyi başarıyor. Telltale’in Game of Thrones evrenini oyuna müthiş bir şekilde yansıttığını da ekleyelim. Çok da oyunu mahveden unsurlara girmeden, keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olduğunu ve diziyi beklediğimiz bu süreçte Game of Thrones dünyasından uzaklaştırmayacak kalitede olduğunu belirterek oyunun tanıtım fragmanı ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir