GamePro

Efsane geri dönüyor: ‘Street Fighter V’

on

Efsanevi dövüş serisi Street Fighter V ile geri dönüyor! Unreal Engine 4 teknolojisi ile güçlendirilen oyunda göz alıcı grafikler Dünya Savaşçılarının yeni neslini benzersiz bir ayrıntı seviyesiyle sunarken, heyecan verici ve erişilebilir dövüş mekanikleri hem yeni, hem de eski oyunculara sınırsız saatler boyunca eğlence dolu dövüşler vaat ediyor. Arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyun veya Capcom Pro Tour ile şan ve şöhret için mücadele edin…

Street Fighter tarihinde ilk kez Street Fighter V’teki çıkış sonrası oynanış içerikleri ücretsiz olarak oyunu oynayarak elde edilebilecek. Tüm denge ve sistem yenilikleri ücretsiz olacak, böylece oyuncular daima en yeni versiyona sahip olmuş olacaklar. Yeni karakterler sürekli olarak eklenmeye devam edecek, Street Fighter V böylece serinin oyuncuların yeni bir oyun almasına gerek kalmadan oyun deneyimlerini geliştirebilecekleri ilk oyunu olacak. Street Fighter V, PlayStation 4 ve PC’ye özel olarak çıkacak. Sony Computer Entertainment Inc. ve Capcom arasındaki stratejik ortaklık sayesinde yeni nesil Street Fighter deneyimi platformlar arası oyun imkanı sayesinde ilk kez tüm oyuncuları bir merkezde buluşturacak. Mükemmelige giden yol burada başlıyor: HAZIR OLUN!

  • Yeni ve Dönüş Yapan Karakterler: Birdie, Nash, R. Mika ve Karin Street Fighter’a uzun zamandır beklenen dönüşlerini yapıyor ve Necalli, Rashid ve Laura gibi yeni ve Ryu, Ken, Chun-Li, Cammy, Vega, Zangief, Dhalsim ve M. Bison gibi klasik karakterlere katılıyorla. Gelecekte kadroya daha fazla yeni karakter de katılacak.
  • Yeni Stratejiler ve Dövüş Mekanikleri: V-Gauge ve EX Gauge etrafında geliştirilen erişilebilir yeni dövüş mekanikleri seriye her oyuncunun hoşuna gidecek strateji katmanı ve derinlik katacak.
  • Kapsamlı Çıkış Sonrası Destek: 2016 boyunca oyuna altı yeni karakter katılarak 16 olan karakter sayısı yılsonuna kadar 22’ye çıkmış olacak. Ayrıca 2016 boyunca ve sonrasında oynanış içeriği, kostümler eklenecek ve denge güncellemeleri yapılacak.
  • Progresif Oyun Ekonomisi: Yeni karakterler de dahil olmak üzere tüm oynanış güncellemeleri Dövüş Parası karşılığında ücretsiz olarak satın alınabilecek. Zenny ismindeki oyun içi para birimi ile anında içerik de satın alabileceksiniz. Tüm oynanış güncellemeleri ve denge düzeltmeleri tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.
  • PS4 ve PC Platformlar Arası Oynanış: Serinin tarihinde ilk kez çevrimiçi topluluk tek bir oyuncu havuzunda toplanacak ve yeni rekabetler ortaya çıkacak.
  • Yeni Nesil Görseller: Unreal Engine 4 teknolojisi gerçekçilik ve yeni nesil görselleri yeni bir seviyeye çıkaracak ve oyunun tüm zamanların en iyi görünen Street Fighter oyunu olmasını sağlayacak.
  • Yükselin: Rekabete dayalı dövüş oyunlarının ana ligi Capcom Pro Tour dünyanın dört bir yanından Street Fighter V oyuncuları için onlarca turnuva sunacak. 2015 turunda seri tarihinin en yüksek miktarı olan 500,000$’lık ödül de bulunacak.

Tür:  Dövüş

Platformlar:  PS4, PC

Oyuncu Sayısı: 1-2

Çıkış Tarihi:  16 Şubat 2016

Derecelendirme:  PEGI 12

Yayıncı:  Capcom

street-fighter-v-oyun-1 street-fighter-v-oyun-2 street-fighter-v-oyun-3 street-fighter-v-oyun-4 street-fighter-v-oyun-5 street-fighter-v-oyun-6 street-fighter-v-oyun-7 street-fighter-v-oyun-8 street-fighter-v-oyun-9 street-fighter-v-oyun-10 street-fighter-v-oyun-11 street-fighter-v-oyun-12 street-fighter-v-oyun-13 street-fighter-v-oyun-14

 

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir