GamePro

Detroit: Become Human’ın çıkış tarihi belli oldu

By

on

Quantic Dream tarafından geliştirilen ve farklı hikayesiyle dikkat çeken Detroit: Become Human, 25 Mayıs’da oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Duyurulduğu ilk günden beri hikayesiyle merak uyandıran Detroit: Become Human, insanların ve androidlerin birlikte yaşadığı, toplumsal bağların koptuğu ve kaosun hakim olduğu geleceğin Detroit’inde geçecek. Oyuncular tarafından yapılacak tercihlerle oyunun senaryosu ve karakterlerin kaderinin belirleyecek olan oyun, Heavy Rain ve Beyond oyunlarını da geliştirilen Quantic Dream tarafından ortaya çıkarıldı.

Oyunda hikayeleri birbiriyle birleşen üç ana karakter yer alıyor. Bu üç ana karakterden biri programına karşı koyan ve yaratıldığı tesisten kaçan android Kara. Connor ise soğukkanlı, işini bilen ve analitik düşünen bir polis müfettişi. Efendisinden kurtulup dışlanmışlardan oluşan bir yeraltı grubuna katıldıktan sonra Markus, Detroit’in android nüfusunun kurtulması için bu grubun lideri haline geldi.

Oyuncuların alacağı kötü bir karar karakterlerden birinin hayatına mâl olabiliyor. 25 Mayıs 2018’de piyasaya çıkacak oyunda Türkçe altyazı seçeneği de bulunuyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir