GamePro

Dragon’s Dogma: Dark Arisen ilk kez PC ile buluşacak

on

Popüler ve başarılı Dragon’s Dogma™ serisi 2016 Ocak ayında Dragon’s Dogma™: Dark Arisen ile ilk kez PC ile buluşacak.

Oyun orijinal Dragon’s Dogma’daki tüm içeriğine ek olarak yeni düşmanlar ve görevlerle dolu Bitterblack Isle bölgesine ve yüksek seviyeli yeni silah ve zırh setlerine de sahip olacak. Göz alıcı yüksek çözünürlüklü grafikleri ile PC oyuncularına benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Devasa bir açık dünyada geçen Dragon’s Dogma: Dark Arisen tatmin edici bir aksiyon dövüş deneyimi sunuyor. Oyuncular Pawn ismi verilen üç yapay zeka yol arkadaşı ile birlikte zengin ve yaşayan bir dünyada epik bir maceraya atılıyorlar. Bu üç yol arkadaşı bağımsız olarak savaşıyor ve oyunculardan öğrendikleri yeteneklere dayanarak geliştirdikleri becerileri kullanıyorlar. PC kullanıcıları bu Pawn’ları çevrimiçi paylaşabilecek ve korkunç düşmanları yenmek için hazineler, ipuçları ve strateji tüyoları alabilecekler. Bazı görevleri tamamlamak belli yetenekler gerekiyorsa Pawn’ları ödünç de alabileceksiniz.

  • Dinamik dövüş deneyimi – Bir Hidranın dört kafasını da kesin, griffinlerin tepesine tırmanıp havada savaşın, zayıflıklarını bularak ejderhaları ve başka yaratıkları alt edin.
  • Tonlarca içerik – Orijinal oyun ve devamındaki her şey oyuna dahil. Övgüler alan dövüş deneyimi ve zengin kişiselleştirme özelliklerine ek olarak korkunç yaratıklarla dolu devasa bir yeraltı diyarı.
  • Kişiselleştirme seçenekleri – Her biri farklı yetenek seçeneklerine sahip dokuz farklı zanaat, geliştirilip güçlendirilebilen zırhlar, dövüş stilinize uygun biçimde eğitilebilen Pawn’lar.
  • Göz alıcı görseller – Nefis görünen yüksek çözünürlüklü grafikler.

 

Dragons_Dogma_Dark Arisen-kapak

Dragons_Dogma_Dark Arisen-3

Dragons_Dogma_Dark Arisen-2

Dragons_Dogma_Dark Arisen-4

Dragons_Dogma_Dark Arisen-5

Tür:                        Aksiyon RYO

Platform:            PC

Oyuncu Sayısı: 1

 Çıkış Tarihi:        Ocak 2016

Geliştiren:          Capcom

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir