GamePro

Burnout Paradise Remastered’ın deneme sürümü oyun severlerle buluştu

By

on

Criterion Games’in Şubat ayında Burnout Paradise Remastered’ın Mart ayında yeni nesil konsollar için çıkacağını duyurmasının deneme sürümü yayınlandı.

EA Access’e abone olan Xbox One sahipleri Burnout Paradise Remastered’ın Play First ile deneme sürümünü oynama imkanına sahip oldu. Yüksek çözünürlüklü dokularla yeniden uyarlanan Burnout Paradise’ı PlayStation 4 Pro ve Xbox One X sahipleri 4K ve 60 FPS kalitesinde oynayabilecek. Bu sürümde, orijinal oyunun yanında aralarında Big Surf Island’ın da bulunduğu 2008 yılından bu yana çıkmış olan sekiz eklenti paketine de erişebilecek.

EA Access’e abone olan Xbox One ve Xbox One X sahipleri  Burnout Paradise Remastered’ı Play First ile yalnızca on saat boyunca deneyimleyebilecek. Kullanıcılar, on saat boyunca yapmış olduğu bütün ilerlemeleri oyunun tam sürümünü satın alması halinde devredilebilecek. Burnout Paradise Remastered, 16 Mart’ta PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. EA, oyunun Nintendo Switch için çıkıp çıkmayacağını hakkında şimdilik bir açıklama yapmadı.

Burnout Paradise Remastered’ın tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir