GamePro

Angry Birds 2 çıktı

By

on

Mobil dünyanın “viral” olan ilk oyunu, herkesin en az bir kez oynadığı Andgry Birds’ün ikincisi bugün itibariyle iOS ve Android uygulama mağazalarındaki yerini aldı. İlk oyuna çıkan toplam 16 farklı sürüme rağmen, Angry Birds 2, serinin devamı niteliğinde. Yeni oyunda çok daha yüksek kalite grafikler, çok aşamalı bölümler, bölüm sonu canavarları ve çeşitli iyileştirmeler için uygulama içi satın alma gibi özellikler bulunuyor.

angrybirds

The Next Web

 

Bunların dışında Angry Birds 2’de bir sürü yeni kuş yer alıyor ve o bölümü geçmek için hangi kuşu isterseniz onu seçebiliyorsunuz. İlk oyunun herkesi kendine bağlayan o dokusu bozulmadan yapılan iyileştirmeler de gayet eğlenceli olmuş. Hatta Angry Birds markası tüm dünyayı ele geçirip samimiyetini kaybetmeden önce ilk oyunu oynarken yaşadığınız hisleri bile geri getirebilir.

Yeni oyundaki en iyi özelliklerden biri ise, kuşların vurup yıkma sürecini hızlı oynatıp yeniden kuşları engellere hızlıca atabilmek olmuş. Angry Birds 2, tamamen ücretsiz olmasına rağmen çok sayıda oyun içi satın alma sunuyor. Yeni oyunu Google Play Store ve Apple App Store‘dan indirebilirsiniz.

Recommended for you

2 Comments

 1. muratkaradayi

  Ağustos 12, 2015 at 10:57 am

  Yalışlık dönmek erdemlik

  • muratkaradayi

   Ağustos 12, 2015 at 11:01 am

   Bana inanan yarı yolda bırakmam

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir