GamePro

Aksiyon dolu bir macera: “LEGO Marvel’s Avengers”

on

Yenilmezler Toplanın!  LEGO Marvel video oyun serisi aksiyon dolu yeni bir Süper Kahraman macerasıyla geri dönüyor.

LEGO Marvel’s Avengers ekibine katılın ve Marvel’in The Avengers, devam filmi Avengers: Age of Ultron ve fazlasından karakterler ve hikayeler içeren ilk konsol video oyununun keyfini çıkarın. Dünyayı kurtarmak için Dünyanın En Güçlü Kahramanları rolünde oynayın.

Marvel’den geniş Avengers karakter kadrosu – Play and unlock more than 100 new characters with an array of exciting capabilities, including Quicksilver, Scarlet Witch, Vision and Ultron form Avengers: Age of Ultron’dan Quicksilver, Scarlet Witch, Vision ve Ultron dahil olmak üzere Hulk, Iron Man, Thor, Black Widow, Hawkeye ve Captain America gibi hayranlarının en sevdiği karakterlere, birbirinden heyecan verici yeteneklere sahip 100’den fazla karakteri açıp oynayın.

 Yeni ve gelişmiş güçler ve yetenekler – Gelişmiş güçler ve karakter yetenekleri ile farklı şekillerde savaşın. Yenilmezler kadrosunun ana elemanlarıyla birlik olup inanılmaz kombo hareketleri yapın.

 Serbest Dolaşıma Dayalı Oynanış – Dünyanın En Güçlü Kahramanlarıyla oynayıp altın tuğlalar toplayacak, yeni karakterler açacak ve bu sırada açık dünya oynanışının keyfini süreceksiniz.

 Bir çok ikonik mekan – Filmlerde gördüğünüz Marvel Sinematik Evreninden bir çok ikonik mekanı ziyaret edin.

 Avengers filmlerinin unutulmaz aksiyonunu tecrübe edin – Marvel’den The Avengers, Marvel’den Avengers: Age of Ultron ve fazlasından en önemli sahneleri LEGO’nun kendine has espri anlayışıyla tecrübe edeceksiniz.

ÇIKIŞ TARİHİ:                26 Ocak 2016

       YAYINCI:                       Warner Bros. Interactive Entertainment

       GELİŞTİREN:                  TT Games
      TÜR:                                Aksiyon-Macera

       PLATFORMLAR:             Xbox One®, Xbox 360®, PlayStation®4, PlayStation®3, PlayStation®Vita, Wii™U, Nintendo 3DS™ ve Windows PC

 

LEGO_Marvels_Avengers _2 LEGO_Marvels_Avengers _3 LEGO_Marvels_Avengers _4

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir