GamePro

Activision eski oyunları canlandırmak istiyor

By

on

Activision, Crash Bandicoot: N Sane Triology’nin başarısının ardından diğer oyunları için de aynı stratejinin başarıya ulaşacağını düşünüyor.

Activision kısa bir süre önce efsanevi Crash Bandicoot serisini N Sane Triology adıyla yenileyerek tekrar satışa çıkarttı. Activision CEO’su Eric Hirshberg; oyunun başarısı karşısında şaşkın olduklarını belirtt. Crash Bandicoot: N Sane Triology için tutkulu bir izleyici kitlesi olduğunu bildiklerini ama elde ettikleri sonuçların beklentileri aştığını belirtti.

Hirshberg, diğer eski oyunların da remastered sürümlerini çıkartmayı düşündüklerini söylemesine karşın bu konuda başka bir bilgi vermedi. Bu durum için hayranlarını ve toplulukları gerçekten dinlediklerini ve onlara harika içerikler sunma konusunda bir örnek teşkil ettiklerini belirten Hirshberg, güçlerini Modern Warfare Remastered ve Zombies Chronicles ile gösterdiklerini; Crash Bandicoot’un da harika bir başka örnek olduğunu söyledi.

Son olarak Eric Hirshberg, herhangi sabit bir stratejilerinin ya da şimdilik duyuracak yeni bir oyunun bulunmadığını ancak daha fazla remastered oyunun geleceğini sözlerine ekledi.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir