GamePro

Activision 2022’ye kadar Crash Bandicoot üzerinde çalışmayı sürdürecek

By

on

Activision, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy için yenilikler ve yeni Crash Bandicoot geliştirmeyi planlıyor.GB Eye markasının lisans müdürü Max Arguile, Activision’ın gelecek planlarını açıkladı. Arguile, Activision’ın 2022’ye kadar Crash Bandicoot serisi üzerinde aktif olarak çalışmayı sürdüreceklerini belirtti. 2018’de Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin PC ve Nintendo Switch platformları için geleceğini belirten Arguile, 2019’da yepyeni bir Crash Bandicoot oyununun raflardaki yerini alacağını vurguladı. Arguile, yeni oyunun hangi platformlara geleceğine ise değinmedi.

Activision’ın 2019’dan sonra Crash Bandicoot için neler planladığını belirsizliğini koruyor. Ertesi yıllarda yeni oyunun PC ve Nintendo Switch gibi farklı platformlara gelmesi bekleniyor. Activision ile Sony arasında bu konu ile ilgili bir anlaşma gerçekleşmesi bekleniyor.

Activision’ın Haziran 2017’de satışa sunmuş olduğu Carsh Bandicoot N. Sane Triology, eleştirmenler ve Crash Bandicoot serisinin fanatikleri tarafından olumlu yorumlar almıştı.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir