GamePro

Abonelikle FIFA 17 dönemi başlıyor

By

on

EA Sports’un her yıl büyük satış rakamlarına ulaştığı FIFA 17’yi çok uygun fiyata oynayabileceksiniz.

DICE’ın Battlefield, Mass Effect, Dragon Age gibi oyunlar için geliştirdiği FrostBite motorunu kullanan FIFA 17’nin grafik açısından serinin diğer oyunları ile kıyaslandığında gözle görülür bir üstünlüğü var. Sebebi sadece bu olmasa gerek ancak her yıl milyonlarca kişiye satılan FIFA serisi EA tarihinin en başarılı oyun serilerinden birisi. İliklerinize kadar futbolu hissetmenin de en konforlu dijital yolu.

Electronic Arts, bugün yapmış olduğu resmi açıklamada; FIFA 17’yi şirketin sunmuş olduğu Origin ve EA Access üyeleri için, 21 Nisan’dan itibaren özel olarak abonelik modeli ile erişime sunacağını duyurdu. Aylık 4.99 dolar ücret karşılığında FIFA 17 ile birlikte birçok EA oyunu da erişilebilir olacak.

Üyelik ücretleri ödenmediği takdirde oyunlar oynanamayacak. Üyeliğinizi yenilediğinizde oyunlarınıza en son kaydettiğiniz noktadan bıraktığınız gibi erişileceksiniz. Oyunu satın alındığınızda ise aylık abonelik ücreti ödemenize gerek olmayacak ve eski model aynen çalışacak.

Bu servisin şu anda sadece PC platformu için sunulduğunu ve konsollar için bu abonelik modeliyle FIFA 17 oynamanın mümkün olmadığını da belirtelim.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir